Bartın Üniversitesi Ek Tercihleri

0

Bartın Üniversitesi Ek Tercihleri

Üniversite kayıtlarının tamamlanmasının ardından, ÖSYM de ek yerleştirme için tercih tarihlerini belirlendi. Öğrenciler 18-25 Eylül tarihleri arasında tercih yapabilirler.

Ek yerleştirme ücreti 10 TL olacak.

ek-yerlestirme-bartin

ÖSYM’nin internet sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre, adaylar tercihlerini internet üzerinden kişisel olarak kendileri yapacaklar. Başvuru merkezlerinden, ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden tercih işlemi yapılmayacak. Sadece elektronik ortamda yapılan tercihler işleme alınacak. Posta ile yapılan veya elden teslim edilen tercih formları işleme alınmayacak.

10 TL olarak açıklanan ek yerleştirme tercih ücreti, T.C. Ziraat Bankası  ATM ve İnternet bankacılığı, T. Halk Bankası tüm şubeler ve İnternet bankacılığı, Akbank tüm şubeler ve İnternet bankacılığı Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm şubeler ve İnternet bankacılığı  Türk Ekonomi Bankası tüm şubeler ve İnternet bankacılığı, DenizBank tüm şubeler ve İnternet bankacılığı veya Tüm PTT İş Yerleri aracılığıyla yatırılabilecek. Başvuru yapmadan önce ücretin yarıtılması gerekiyor. Ücret ayrıca, ÖSYM’nin internet sayfasında yer alan ‘Ödemeler’ alanındaki kredi kartı veya banka kartı ile de ödenebilecek.

15 Eylül 2014 |

Bir cevap yazın

Bu websayfası Bartın Web Tasarım tarafından yapılmıştır